ТРЦ Respublika

ТРЦ Respublika

Багатофункціональний комплекс Respublika - ціла країна, об'єднана новим форматом торгівлі, розваг і стилю життя. Вперше в Україні найбільший торгово-розважальний центр буде інтегрований в житловий масив c більш ніж 1,2 м2 високоякісного житла. Жителям мікрорайону не доведеться витрачати час на пошуки затишних куточків для відпочинку або зустрічей з друзями; вони зможуть скоротити і час звичних походів по магазинах, тому що тут все поруч. У мікрорайоні будуть власні дитячі сади, школи, фітнес-центр, поліклініка, автовокзал готель і багатоповерхові паркінги. Після закінчення будівництва в житловому комплексі Respublika буде проживати близько 28 тисяч осіб, які стануть постійними відвідувачами торгово-розважального комплексу.

Особливу атмосферу в торговому центрі Respublika, що входить до складу МФК, формують понад 450 бутіків. У торговельній зоні представлені як відомі, так і нові для України бренди, для зручності покупців все магазини згруповані за асортиментом і розміщені у відповідних зонах.

Крім fashion-бутиків, в ТРЦ спеціально виділена галерея дитячих товарів з великим супермаркетом, на великих торгових площах представлені величезний якірний продуктовий гіпермаркет, меблевий гіпермаркет, гіпермаркет побутової техніки і електроніки. Для людей, які ведуть активний спосіб життя, створена спеціалізована галерея товарів для відпочинку і спорту.

Розважальна зона ТРЦ Respublika не має аналогів не тільки в Україні, але і в ближньому зарубіжжі. Вона включає найбільші за протяжністю в Східній Європі криті американські гірки, величезне, висотою з 6-поверховий будинок, колесо огляду; унікальний атракціон «Вежа обертання і падіння», аеродинамічну трубу. Крім того - фітнес-центр Спорт Лайф, великий льодовий каток, роллердром, 12-зальний кінотеатр Мультиплекс, боулінг-центр та багато іншого.

Contacts

Contacts

Contacts

Зв'язатися з нами

Зв'язатися з нами

місто Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21 Найближче метро Петрівка
Телефони:  +38 (044) 228-91-63
+38 (096) 95-35-000,  +38 (095) 75-46-000

Працюємо з Пн по Пт з 9:00 до 19:00, Сб, Вс - вихідні

E-Mail: office@kyivproekt.kiev.ua

Хочете замовити проект?

Contact us

Your message has been sent sucessfully

adware removal programs