Проектування громадських будівель

Проектування громадських будівель

Проектування громадських будівель має здійснюватися лише висококваліфікованими проектними організаціями, які мають не тільки всі необхідні допуски, але також багатий досвід роботи в галузі. Спеціалісти Київського проектно-виробничого заводу захистили багато наукових досягнень у цій галузі, що багато разів підтверджувалося на практиці. Хоча задача досить складна, найважливіша річ у проектуванні - це правильна організація. Отримати докладну технічну документацію та найкращі інженерні рішення. Що ми розробляли в цій галузі до цих пір? Відповідь стосується всіх регіонів України, серед яких торгові центри, готелі, соціальні та ділові центри, спортивні комплекси та багато іншого, що є нашою гордістю.

У цьому напрямку ми демонструємо продуктивну взаємодію з нашими клієнтами, що дозволяє нам в кінцевому підсумку випускати високоякісний продукт. Враховуючи не тільки державні нормативні акти та правила, але й втілюють мрії споживачів. НВК КиївПроект , повністю інтегрований у ситуацію клієнта, при розробці проектів в умовах будівництва, реконструкції, незавершеного будівництва, обмеженого бюджету та коротких термінів.

Науково-виробнича компанія "КиївПроект", розробляє проекти громадських будівель в комплексі незалежно від мети будівництва. Включаючи всі розділи від архітектури до будівництва. У той же час, приділяючи особливу увагу документам пожежної безпеки та охороні праці та евакуаційній ділянці громадян, громадське будівництво суттєво визначає одночасну присутність великої кількості людей. Ми зможемо розробити якісний дизайн для кожного будинку або комплексу будинків для вас. При цьому він підготував кілька архітектурних пропозицій і планував територію.

Contacts

Contacts

Contacts

Зв'язатися з нами

Зв'язатися з нами

місто Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21 Найближче метро Петрівка
Телефони:  +38 (044) 33-86-000
+38 (096) 95-35-000,  +38 (095) 75-46-000

Працюємо з Пн по Пт з 9:00 до 19:00, Сб, Вс - вихідні

E-Mail: office@kyivproekt.kiev.ua

Хочете замовити проект?

Contact us

Your message has been sent sucessfully

adware removal programs